Beyaz Eşya Tamir Bakımı

UZMAN ve TECRÜBELİ KADRO Yalçın Beyaz Eşya Teknik Servisi sizleri bekliyor 0532 785 84 70 SERVİS kapınıza gelsin..

Yalçın Beyaz Eşya Tamir Bakımı olan firmamız, gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ana ilkesi “gününde sağlıklı, garantili hizmet ve kesin çözüm getirisi” olan bilgili ve deneyimli teknik kadromuz ve teknik malzeme donanımlı servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Yalçın Beyaz Eşya Tamir Bakımı, Yalçın bölgesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamirinde % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor.

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ve kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha çok çalışmaktayız.

Image

Yalçın Beyaz Eşya Servisi

Yalçın Beyaz Eşya Tamir Bakımı olarak müşterilerimize, yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek, çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek için yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Gezici servisimiz ile günün her saati hizmet veriyoruz. Yalçın Beyaz Eşya Tamir Bakımı sürekli değişen teknoloji ile kendisini de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyor.

Ankara Sincan’da faaliyet gösteren firmamız, kombi ve beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

DEMİRDÖKÜM Kombi, BAYMAK Kombi, FERROLI Kombi, VAILLANT Kombi, ARISTON Kombi ve E.C.A. Kombi markalarına servis, bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

ARÇELİKBEKOBOSCHSIEMENSARISTONVESTEL markalı beyaz eşyalar için güvenilir servis hizmeti vermekteyiz.

Kombi teknik servisi ve beyaz eşyaların montajı ve teknik servis hizmetleri konusunda, tecrübeli teknisyenlerimiz ve modern teknik ekipmanlarımız ile arızalı veya bakım gerektiren her tür cihazınız için hızlı ve sorunsuz servis hizmeti vermekteyiz.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz başlıca bölgeler SincanEtimesgutEryamanBatıkentÇakırlarElvankent ve Ankara’nın diğer tüm semtleridir.

Kombi, bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, derin dondurucu, şofben, ocak, fırın, elektrikli süpürge vb. her tür cihazlar için uygun maliyetli servis hizmeti almak istiyorsanız YALÇIN SOĞUTMA & ISITMA olarak hizmetinize hazırız.

Beyaz eşya, kombi bakımı, kombi tamiri, klima, ufolar, su sebilleri, garantili servis donanımlı uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Kombici mi Arıyorsunuz ?

KOMBİ SERVİS HİZMETİ
Saat kaç olursa olsun bizi arayın veya forum doldurarak en kısa zamanda kombi arızanızı giderelim.

Call Now ButtonTıKLA HEMEN ARA